|
4x Draadloze kleuren CCD camera's met geluid en nachtzicht
30led's en afstandsbediening groot bereik 125mtr.
Zeer goed te gebruiken als babyfoon, en voor de beveiliging van voordeur / achterdeur, tuin, garage, bedrijfsterrein of bedrijfspand en elke andere (donkere) plek of ruimte. De camera's zijn ook zeer geschikt om uw dieren goed in de gaten te houden. De camera geeft dankzij de CCD techniek een uitmuntend goede beeld en geluids kwaliteit en is binnen een paar minuten geinstalleerd en aangesloten op uw Tv en/of video recorder en heeft een maximaal bereik van circa 125 meter zonder opstakels (muren, plafonds e.d.).
De ontvanger heeft 2 video en 2 audio uitgangen waardoor U niet steeds kabels hoeft om te pluggen met de bijgeleverde afstandbediening kunt U gemakkelijk zappen tussen de camera's of automatisch elke 2 seconden een andere camera.
Belangrijkste kenmerken:
¤ Groot draadloos bereik 125mtr.
¤ Geeft 'snachts ook goed beeld ( zwart / wit )
¤ Makkelijk aan te sluiten
¤ 2 audio en 2 video uitgangen
¤ Afstandsbediening met de mogelijkheden camera 1, 2, 3 of 4 zien
of automatisch van camera wisselen om de 2 seconden.
Specificaties:
¤ 2,4GHZ.
¤ bereik circa 125 meter.
¤ 30 infrarood led's
¤ nachtzicht max. 10 tot 15 mtr.
¤ 1/3 SharpVision CCD camera.
¤ Licht gevoeligheid 0 LUX.
¤ Zeer goed beeld en geluid.
¤ Dubbele video en audio uitgang.
Deze set bestaat uit:
4x audio / video CCD camera met nachtzicht (125mtr. bereik)
4x antenne voor camera
1x audio / video Ontvanger 4 kanaals (automatisch schakelend)
4x voeding adaptor voor camera
1x voeding adaptor voor ontvanger
2x tulp snoer voor aansluiting op TV en Video recorder
4x verloop snoer om camera rechtstreeks aan te sluiten op TV.
1x instructie boekje (Engelse taal)
1x afstandsbediening
1x batterij voor afstandsbediening
Dit vier camera systeem is hetzelfde als de goedkopere CMOS variant alleen wordt er bij dit systeem gebruik gemaakt van CCD camera's voor een nog beter beeld.
|